این سایت متعلق به نمایندگی فارسی زبان دانشگاه مدیترانه شرقی  قبرس شمالی(EMU)، مستقر در قبرس شمالی و دارای نماینده رسمی در ایران جهت مشاوره کاملا رایگان به منظوراخذ پذیرش دانشجو
اخذ پذیرش دانشگاه که توسط این گروه انجام می شود برای کلیه متقاضیان کاملا رایگان می باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس emu مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ایران
پذيرش توسط كارشناسان ارشد در ايران  و كارشناس ارشد و ايجنت رسمي دانشگاه emu صورت ميگيرد
بدونِ نیاز به ویزا برای ایرانیان

هزینه های تقریبی مسکن و یا خوابگاه

بطور کلی دو انتخاب برای اسکان دانشجوئی درقبرس وجود دارد. اسکان در خوابگاه های دانشگاه یا خوابگاههای خصوصی و یا اجاره مسکن.

اقامت د ر خوابگاههای دانشگاه EMU

خوابگاههای بسیار مجهز و شیک دانشگاه EMU، پذیرای کلیه دانشجویان دانشگاه است. هزینه استفاده از اتاق دو نفری در طول یک نیمسال تحصیلی بصورت متوسط بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار برای هر نفر می باشد.
خوابگاه EMU2 ( در محوطه دانشگاه )
دارای ۹۱ اتاق دوتخته معمولی، ۷ اتاق سه تخته ، ۱۴اتاق دو تخته مخصوص ، ۱۹اتاق یک تخته، و ۳ اتاق مخصوص، یک اتاق مطالعه، کارگاه کامپیوتر با اینترنت رایگان، اتاق فنی، اتاق تلویزیون، آشپزخانه در هر طبقه و کافه تریا می باشد.
خوابگاه آلفام( در محوطهEMU)
اتاق ها دو تخته و یک تخته بنا به درخواست دانشجو می باشد. بعلاوه استخر، سوپرمارکت و کافه خوابگاه دختران) و هم در بلوک) Aتریا برای سرویس دهی به دانشجویان وجود دارد. هم در بلوک B (خوابگاه پسران) اینترنت رایگان وجود دارد.
خوابگاه آکدنیز (درمحوطهEMU)
دستگاه تلویزیون، تلفن، یخچال کوچک، و اینترنت در هر اتاق وجود دارد و کارگاه کامپیوتر عمومی و همچنین در هر طبقه آشپزخانه و اتاق رختشویی موجود می باشد.
خوابگاه لانگ سان ( در محوطهEMU )
واقع شده که اخیراً در سال تحصیلی ۲۰۰۷-۲۰۰۶ EMU این خوابگاه در محوطه دانشگاه تأسیس شد. مساحتی بیش از ۱۱۰۰۰ متر مربع دارد. این خوابگاه شامل سه ساختمان A وB و C می باشد.

خوابگاه‌های که در بالا ذکر شودند تنها نمونه از خوابگاه‌های دانشگاه میباشند
بیش از ۱۵ خوابگاه مختلف چه در محوطه دانشگاه و چه در خارج از دانشگاه وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید اطلاعات بیشتر را از طریقه ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا تماس با ایجنت ارشد دانشگاه بگیرید.
لازم به ذکر است امکان رزرو خوابگاه با شرایطِ دلخواهِ شما قبل از ورود به قبرس وجود درد و میتوانید هماهنگی‌ لازم را با ایجنت فارسی زبانانِ دانشگاه انجام دهید.

اسکان و اقامت در خانه های اجاره ای

بطور کلی هزینه مسکن اجاره ای برای دانشجویان در قبرس بصورت میانگین برای یک ماه برای هر خانه(در هر خانه با توجه به شرایط امکان اسکان 1 تا 4 نفر می باشد) بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار متفاوت بوده و بستگی به ویژگیها و امکانات خوابگاه و نحوه اسکان انفرادی یا گروهی و … دارد.

توجه
وظیفه ما فقط اطلاع رسانی و معرفی خوابگاهها دانشجویان برای انتخاب خوابگاه است و ما هیچ خدماتی برای معرفی دانشجویان به یکدیگر به عنوان هم خانه شدن ارائه نخواهیم داد.

خرید خانه در قبرس

قیمت خرید خانه با توجه به منطقه شرایط و امکانات به صورت مبله و غیره مبله در قبرس از ۲۵۰۰۰ دلاربه صورت نقد و اقساط شروع شده.

توجه
نمایندگی فارسی زبان دانشگاه EMU   با توجه به مشکلات پیشامده واحتمالی پیشرو پیشنهاد می کند اکیدا از اقدام خرید خانه قبل از ورود به قبرس از طرق سایت ها و افراد مختلف جدا خودداری فرمایید.

بعد از ورود به قبرس امکان راهنمایی و کمک از طرف نمایینده سایت امکان پذیر می باشد.