این سایت متعلق به نمایندگی فارسی زبان دانشگاه مدیترانه شرقی  قبرس شمالی(EMU)، مستقر در قبرس شمالی و دارای نماینده رسمی در ایران جهت مشاوره کاملا رایگان به منظوراخذ پذیرش دانشجو
اخذ پذیرش دانشگاه که توسط این گروه انجام می شود برای کلیه متقاضیان کاملا رایگان می باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس emu مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ایران
پذيرش توسط كارشناسان ارشد در ايران  و كارشناس ارشد و ايجنت رسمي دانشگاه emu صورت ميگيرد
بدونِ نیاز به ویزا برای ایرانیان

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش رایگان درتمامی مقاطع و رشته های دانشگاه EMU

توجهات بسیار مهم قبل از ارسال مدارک در کلیه رشته ها و مقاطع

 1. کلیه مدارک شما در هنگام ثبت نام در کلیه مقاطع ورشته های دانشگاه باید ترجمه رسمی با مهر دادگستری و تائیدیه وزارت امور خارجه باشد.
 2.  داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) برای اخذ پذیرش دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) درتمامی مقاطع الزامی نمی باشد. متقاضیان ابتدا پذیرش می شوند و پس از گذراندن امتحان تعیین سطح، در صورت نیاز واحدهای دوره زبان را طی می نمایند.
 3. به منظورارسال مدارک در کلیه مقاطع مدارک خود رااسکن نموده وسپس فقط با فرمت PDF برای ما ارسال کنید.
 4. داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای اخذ پذیرش دانشگاه مدیترانه شرقی لازم نیست.  حداقل مدرک مورد نیاز برای اخذ پذیرش، دیپلم می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه:EMU

 1. اسکن دیپلم و ریز نمرات سه ساله دیپلم (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی) – الزامی. برای داوطلبین پزشکی و داروسازی پیش دانشگاهی با معدل ۱۶ نیز لازم است.
 2. اسکن یک قطعه عکس ۴*۳ - الزامی
 3. اسکن پاسپورت (صفحه اول) - الزامی . درصورتیکه هنوز پاسپورت ندارید می توانید ترجمه رسمی شناسنامه را بجای پاسپورت ارسال نمائید.
 4. نام انگلیسی رشته مورد نظر – الزامی
 5. کپی مدرک زبان در صورت وجود و اعتبار (تافل و یا آیلتس)

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه:EMU

 1. اسکن مدرک لیسانس  بهمراه ریز نمرات (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی) - الزامی در صورتیکه مدرک کارشناسی شما ناپیوسته است باید مدرک فوق دیپلم و ریزنمرات (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی) را نیز ارسال نمائید. – در صورتیکه مدرک اصلی فارغ التحصیلی موجود نیست ترجمه گواهی موقت دانشگاه مبنی بر فارغ التحصیلی پذیرفته می شود.
 2. اسکن یک قطعه عکس ۴*۳ – الزامی
 3. اسکن پاسپورت (صفحه اول) - الزامی – درصورتیکه هنوز پاسپورت ندارید می توانید ترجمه رسمی شناسنامه را بجای پاسپورت ارسال نمائید
 4. نام انگلیسی رشته مورد نظر – الزامی
 5. اسکن مدرک زبان در صورت وجود و اعتبار (تافل و یا آیلتس)
 6. رزومه کامل (CV) و سوابق کاری و پروژه ها (در صورت وجود)
 7.  اسکن برگه معرفی استاد (در صورت وجود)
 8. مدارک نمونه کارها برای رشته های خاص مثل معماری(دکتری و کارشناسی ارشد)

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع دکترا دانشگاه:EMU

 1. اسکن مدارک لیسانس و فوق لیسانس بهمراه ریز نمرات هر مقطع (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی) - الزامی - در صورتیکه مدرک کارشناسی شما ناپیوسته است باید مدرک فوق دیپلم و ریزنمرات (فقط ترجمه انگلیسی و یا ترکی استانبولی) را نیز ارسال نمائید.
 2. اسکن یک قطعه عکس ۴*۳ – الزامی - در صورتیکه مدرک اصلی فارغ التحصیلی موجود نیست ترجمه گواهی موقت دانشگاه مبنی بر فارغ التحصیلی پذیرفته می شود.
 3. اسکن پاسپورت (صفحه اول) - الزامی – درصورتیکه هنوز پاسپورت ندارید می توانید ترجمه رسمی شناسنامه را بجای پاسپورت ارسال نمائید.
 4. نام انگلیسی رشته مورد نظر – الزامی
 5. اسکن مدرک زبان در صورت وجود و اعتبار (تافل و یا آیلتس)
 6. رزومه کامل (CV) و سوابق کاری و پروژه ها (در صورت وجود)
 7. اسکن برگه معرفی استاد (در صورت وجود)
 8. مدارک نمونه کارها برای رشته های خاص مثل معماری(دکتری و کارشناسی ارشد)

•    شما می توانید مدارک خود را فقط با فرمت پی دی اف (PDF) به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کرده و یا با نماینده سایت در ایران تماس بگیرید.

شما میتوانید جهت ارسال مدارک بعد از از مطالعه و اطلاع  از رشتهٔ مورد نظر و جمعآوریِ مدارک مربوط  و پس از مطالعه مقررات نحو انجام پذیرش، مدارک خود را به ایمیل رسمی فارسی زبانان دانشگاه ارسال کرده.
قبل ارسال ایمیل حتما هماهنگی‌ِ لازم را از طریقِ تلفن و یا ایمیل  با ایجنت رسمی‌ِ دانشگاه و یا نمایندهٔ اجنت در ایران انجام بدهید.
برای ارسالِ ایمیلِ هماهنگی‌ِ اخذ پذیرش حتما موردِ زیر را ذکر کنید.
نام و نامِ خانواد‌گی
رشتهٔ مورد نظر به انگلیسی‌ و فارسی
مقطع تحصیلی‌
شمارهٔ تماس جهت مواقع ضروری
ارسال مدارک به صورتِ فایل پی‌دی‌اف با توجه به رشته و مقطع تحصیلی‌ (جهت بازدید مدارک مورد نیاز کلیک کنید)
لطفا ایمیلِ خودرا به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ذکر اطلاعات درخواست شده ارسال نمایید