این سایت متعلق به نمایندگی فارسی زبان دانشگاه مدیترانه شرقی  قبرس شمالی(EMU)، مستقر در قبرس شمالی و دارای نماینده رسمی در ایران جهت مشاوره کاملا رایگان به منظوراخذ پذیرش دانشجو
اخذ پذیرش دانشگاه که توسط این گروه انجام می شود برای کلیه متقاضیان کاملا رایگان می باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس emu مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ایران
پذيرش توسط كارشناسان ارشد در ايران  و كارشناس ارشد و ايجنت رسمي دانشگاه emu صورت ميگيرد
بدونِ نیاز به ویزا برای ایرانیان

تاریخچه دانشگاه EMU در قبرس شمالی

برنامه هاي اجرايي و كامل E.M.U در سال 1979 توسط هيئت آموزش عالي تركيه تصویب شد. و مجموعه به خاطر زيربناي ظاهري و فيزيكي كاملش بيش از 2200 هكتار گسترش پيدا كرد .
اين دانشگاه داراي توانايي هاي بي نظير در كالج و محيطي چند فرهنگي با دانشجوياني از 68 كشور , هيئت علمي با شايستگي بالا ؛از 35 مليت مختلف مي باشد . ارتباط صمیمی و كاملي بين دانشجويان و اساتيد وجود دارد . دانشجويان با مهارتهاي تحقيقي عالي طوری پرورش می یایند که بتوانند دانش نوين خود را عموميت دهند و آگاه از محيط باشند.این دانشجویان افرادی هستند خلاق ، مطمئن و براي رقابت با بعلاوه دارای مجتمع هاي ورزشي داخلي و خارجي ، كلوپ هاي مختلف دانشجويي و اداره هاي كاملاً مجهز میباشد و امكانات خوابگاهي دنياي جواني آماده اند.
درون محوطه دانشگاه بازتابي است از فلسفه آموزشي دانشجويان مشرق زمین (E.M.U ) .

تاریخچه دانشکده های E.M.U :

سال 1979 : مؤسسه تكنولوژي برتر شامل دانشكده مهندسي برق و الكترونيك و دانشكده مكانيك با 105 دانشجو افتتاح شد .
سال 1986: طبق توافق دو جانبه دولت تركيه و قبرس ، دانشگاه مديترانه شرقي افتتاح شد . پس از بازديد اعضاي هيئت آموزش عالي ترکیه،
سال 1986 : علاوه بر دانشكده هاي مهندسي ، هنر و علوم ، دانشكده اقتصاد و بازاريابي و همچنين مدرسه كامپيوتر و تكنولوژي بنا شد . مؤسسه تكنولوژي برتر به دانشگاه تبديل شد و تحت حمايت كامل دانشگاه تكنيكي خاورميانه درآمد.
سال 1990 : دانشكده معماري و مدرسه مديريت هتلداري و توريسم ساخته شد .
سال 1995 : كالج مديترانه شرقي بنا شد .
سال 1966 : دانشكده حقوق آموزش خود را ارائه داد .
سال 1997 : دانشكده ارتباطات و مطالعات رسانه اي و دانشكده داروسازي آموزش خود را شروع نمودند . مدرسه پرستاري و مدرسه ابتدايي نيز در اين سال تأسيس شد .
سال 1999 : دانشكده آموزش؛ فعاليت خود را آغاز نمود . به اين ترتيب تعداد دانشكده ها به 8 رسيد .
سال 2004 : دانشگاه مديترانه شرقي براي پيشرو بودن در منطقه با بيش از 1000 هيئت علمي از 35 كشور و با 14000 دانشجو از 68 مليت مختلف شروع به رشد و گسترش نمود .