این سایت متعلق به نمایندگی فارسی زبان دانشگاه مدیترانه شرقی  قبرس شمالی(EMU)، مستقر در قبرس شمالی و دارای نماینده رسمی در ایران جهت مشاوره کاملا رایگان به منظوراخذ پذیرش دانشجو
اخذ پذیرش دانشگاه که توسط این گروه انجام می شود برای کلیه متقاضیان کاملا رایگان می باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس emu مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ایران
پذيرش توسط كارشناسان ارشد در ايران  و كارشناس ارشد و ايجنت رسمي دانشگاه emu صورت ميگيرد
بدونِ نیاز به ویزا برای ایرانیان

موقعیت جغرافیایی و وضعیت علمی EMU

موقعیت جغرافیایی و وضعیت علمی EMU

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه مدیترانه شرقی واقع در سه کیلومتری مرکز شهر فاماگوستا (گازیماگازا) می باشد. این دانشگاه نه تنها بصورت پیاده به مرکز شهر،بلکه به سواحل زیبای مدیترانه نیز نزدیک است. در منطقه ای جذاب به وسعت 2200 هکتار بنا شده است. گازیماگازا از دو شهر مهم قبرس شمالی ، پایتخت لفگوشا (نیکوزیا) و گیرنه فاصله زیادی ندارد. به لفگوشا حدود 40 دقیقه با ماشین فاصله دارد و یک ساعت تا گیرنه ، جاییکه قدیمی ترین کشتی تجاری «سونکن» نیز در موزه قلعه گیرنه به نمایش درآمده است.
این مجموعه میان محوطه ای است در محل های تاریخی جذاب مانند شهر باستانی سالامیس ، زیست گاه برونز افگومی ، مقبره خیابان بارناباس و برج اوتلو مقر اجرای معروف و جهانی شکسپیر.

EMU وضعیت علمی

معتبرترین دانشگاه قبرس شمالی ، و یکی از معتبرترین دانشگاههای خاورمیانه و همچنین EMU مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در ایران می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به سایت مراجعه نمایید. www.IranScholarship.net تمامی دانشگاه های معتبر اروپا ، کانادا ، استالیا ، و آمریکا مدرک اخذ شده از این دانشگاه را تأیید کرده و با توجه به اعتبارش ، دانشجویان به راحتی قادر به انتقال و ادامه تحصیل از این دانشگاه به معتبرترین دانشگاه های جهان هستند