این سایت متعلق به نمایندگی فارسی زبان دانشگاه مدیترانه شرقی  قبرس شمالی(EMU)، مستقر در قبرس شمالی و دارای نماینده رسمی در ایران جهت مشاوره کاملا رایگان به منظوراخذ پذیرش دانشجو
اخذ پذیرش دانشگاه که توسط این گروه انجام می شود برای کلیه متقاضیان کاملا رایگان می باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس emu مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ایران
پذيرش توسط كارشناسان ارشد در ايران  و كارشناس ارشد و ايجنت رسمي دانشگاه emu صورت ميگيرد
بدونِ نیاز به ویزا برای ایرانیان

دانشگاه EMU دارای یک مرکز فعالیتهای فوق برنامه برای دانشجویان است که برنامه های مختلف از شنا و غواصی و رباتیک و نوازندگی سازگرفته تا ستاره شناسی و رقص وعکاسی و نقاشی و آموزش زبانهای یونانی و شرقی و … را شامل می شود. نگران نباشید اهل هر فنی باشید اینجا به شما خوش آمد می گویند.

EMU  دارای یکی از مجهزترین کتابخانه های دانشگاهی در اروپا می باشد که به دوصورت حضوری و اینترنتی منابع علمی را از سراسر جهان و بروز شده در اختیار دانشجویان و اساتید قرار میدهد.

دانشگاه EMU  دارای مرکز درمانی مجهز و رایگان جهت دانشجویان: خدمات درمانی این مرکز شامل بخش های چشم پزشکی،پزشکی عمومی،ارتوپدی،گوارش حلق و بینی،روان شناسی و غیره می باشد.

دانشگاه EMU  دارای ۳۰ مرکز پژوهشی می باشد.

دانشگاه EMU  دارای ۸۰ کارگاه دانشجویائی همراه با اینترنت می باشد.

دانشگاه EMU دارای پرتال دانشجوئی قابل دسترس از طریق اینترنت برای دانشجویان و والدین جهت دریافت اطلاع از وضعیت تحصیلی فرزندانشان می باشد. کلیه مراحل انتخاب واحد و حذف و اضافه از طریق پرتال قابل انجام است.

دانشگاه EMU دارای۱۲ بلوک خوابگاه در فضای داخل دانشگاه و چندین خوابگاه خصوصی در خارج محوطه دانشگاه دارای مالکیت خصوصی بوده که با دانشگاه EMU همکاری می کنند.

دانشگاه EMU دارای سالن های ورزشی سربسته و سرباز:
مجتمع ورزشی سر بسته با ظرفیت ۳۵۰۰ نفر
زمین های ورزشی سر بازبا مساحت۶۶۰۰۰ متر مربع
استادیوم فوتبال و دو میدانی با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر
۱۶ تیم ورزشی